Kalkulator B2B
Zastanawiasz się nad wyborem lub zmianą formy opodatkowania? Nasz kalkulator jest dla Ciebie. Wypróbuj go! Dlaczego warto? Z kalkulatorem B2B szybko i precyzyjnie obliczysz miesięczny i roczny przychód. Dowiesz się także, ile wyniesie podatek dochodowy czy wysokość składek. Podaj niezbędne dane, a przekonasz się, która forma opodatkowania będzie najlepsza dla Twojej firmy.
Sprawdź różne formy opodatkowania
Określ wysokość miesięcznych przychodów i kosztów prowadzenia firmy.
Jeśli dopiero myślisz o założeniu działalności, wpisz przewidywane kwoty.*
Jeśli dopiero myślisz o założeniu działalności, wpisz przewidywane kwoty.*

Już tylko jeden krok...
dzieli Cię od danych. Właśnie w tym miejscu pokażemy Ci wszystkie wyliczenia. Wystarczy, że wypełnisz formularz powyżej. Nie czekaj! Sprawdź różne formy opodatkowania i wybierz najlepszą dla Twojej firmy.
*W naszym kalkulatorze przyjęliśmy pełną składkę społeczną z ubezpieczeniem chorobowym. Co więcej, obecnie nie uwzględniamy dodatkowych ulg i odliczeń czy też opcji rozliczenia dla współmałżonków.
Zamieszczony powyżej kalkulator ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi porady prawnej ani podatkowej. Firmove.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji podanych w tym kalkulatorze.
Polecamy
- Formy prawne działalności gospodarczej – poznaj je wszystkieczas czytania10minuty07.12.2022Jedna z pierwszych decyzji, którą musisz podjąć, dotyczy formy prawnej działalności. O czym musisz wiedzieć?
- Podatki przedsiębiorców – jaką formę opodatkowania wybrać?czas czytania4minuty12.12.2022Jak zrozumieć kwestie podatkowe? Nawet jeśli księgowość Twojej firmy prowadzi biuro rachunkowe, musisz znać podstawowe zagadnienia
- Księgowość samodzielna czy z firmą księgową? Za i przeciwczas czytania7minuty07.12.2022Zastanawiasz się, który typ księgowości wybrać? Sprawdźmy więc, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Twojego przedsiębiorstwa.
- Dochód a przychód – różniceczas czytania5minuty24.03.2023W katalogu pojęć, które każdy przedsiębiorca musi znać, dochód i przychód zajmują wysoką lokatę. Co oznaczają? Dowiesz się z tego artykułu.
- Preferencyjne składki ZUS dla nowych firm – jak z nich skorzystać?czas czytania4minuty07.12.2022Jak poradzić sobie ze stałymi comiesięcznymi kosztami związanymi z ZUS? Sprawdź, czy możesz skorzystać z preferencyjnych składek i ulg na start
- Jakie wydatki kwalifikują się do kosztów uzyskania przychodu? Co musisz wiedzieć?czas czytania8minuty21.12.2022Dowiedz się, jak zaoszczędzić, odliczając część kosztów ponoszonych na rzecz prowadzenia firmy.