Kalkulator B2B

Zastanawiasz się nad wyborem lub zmianą formy opodatkowania? Nasz kalkulator jest dla Ciebie. Wypróbuj go! Dlaczego warto? Z kalkulatorem B2B szybko i precyzyjnie obliczysz miesięczny i roczny przychód. Dowiesz się także, ile wyniesie podatek dochodowy czy wysokość składek. Podaj niezbędne dane, a przekonasz się, która forma opodatkowania będzie najlepsza dla Twojej firmy.
Sprawdź różne formy opodatkowania
Określ wysokość miesięcznych przychodów i kosztów prowadzenia firmy.
Jeśli dopiero myślisz o założeniu działalności, wpisz przewidywane kwoty.*
Przychody Twojej firmy (PLN) Przychód to kwota netto ze sprzedaży po odjęciu kwot należnych.
Przychód netto Stawka VAT Wartość brutto Forma opodatkowania Wybierz opcję z listy, aby porównać obciążenia finansowe dla wszystkich form opodatkowania. Aby sprawdzić warunki dla ryczałtu, wybierz konkretną wartość ryczałtu.
Koszty Twojej firmy (PLN) Koszty uzyskania przychodu to wydatki poniesione przez firmę w celu uzyskania przychodu lub zachowania i zabezpieczenia ich źródła. Możesz zostawić to pole puste.
Lp. Netto Stawka VAT Wartość brutto Usuń
1. Usuń
Dodaj Dodaj kolejny koszt
Ikona kalkulatora

Już tylko jeden krok...
dzieli Cię od danych. Właśnie w tym miejscu pokażemy Ci wszystkie wyliczenia. Wystarczy, że wypełnisz formularz powyżej. Nie czekaj! Sprawdź różne formy opodatkowania i wybierz najlepszą dla Twojej firmy.
 
*W naszym kalkulatorze przyjęliśmy pełną składkę społeczną z ubezpieczeniem chorobowym. Co więcej, obecnie nie uwzględniamy dodatkowych ulg i odliczeń czy też opcji rozliczenia dla współmałżonków.

Zamieszczony powyżej kalkulator ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi porady prawnej ani podatkowej. Firmove.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji podanych w tym kalkulatorze.