Kalkulatory

Czy nasze kalkulatory są dla Ciebie? Jeśli prowadzisz firmę lub własna działalność dopiero chodzi Ci po głowie, odpowiedź brzmi - TAK! Kalkulatory to doskonałe wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji, planowaniu finansowania czy podczas wprowadzania zielonych zmian w firmie. Nie czekaj, wybierz te, które Cię interesują i skutecznie zaplanuj swoje działania.

Mockup laptopa z wyliczeniami kalkulatora śladu węglowego
Zadbaj o zrównoważony rozwój swojej firmy i skorzystaj z darmowego kalkulatora śladu węglowego. Pobierz raport i dzięki niemu dowiedz się, jak ulepszyć swoje działania. Znajdziesz w nim cenne wskazówki dla Twojego biznesu! Kalkulator powstał we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
Mockup laptopa z wyliczeniami kalkulatora netto-brutto-vat
Zastanawiasz się, czy kwota wpisana na fakturze jest poprawna? A może potrzebujesz obliczyć kwotę netto lub brutto po transakcji w innej walucie? Wypróbuj nasz kalkulator! Dzięki niemu dowiesz się, ile netto to brutto i odwrotnie. Nie czekaj – sprawdź!
Mockup laptopa z wyliczeniami kalkulatora B2B
Zastanawiasz się nad wyborem lub zmianą formy opodatkowania? Ten kalkulator jest dla Ciebie. Porównaj ryczałt, skalę podatkową lub podatek liniowy, a dowiesz się, ile pieniędzy zostanie Ci w kieszeni. Nie czekaj! Wprowadź podstawowe dane i przekonaj się, która opcja będzie najlepsza dla Twojego biznesu.
Mockup laptopa z wyliczeniami kalkulatora marży
Chcesz ustalić marżę procentową i marżę kwotową dla produktów w Twojej firmie? Wypróbuj nasz kalkulator, a pomoże Ci w optymalnym zarządzaniu tymi wskaźnikami. Podaj koszt produktu i przychód, a po chwili poznasz te wartości. Wypróbuj!
Mockup laptopa z wyliczeniami kalkulatora stawek ryczałtu
Czy wiesz, że stawki ryczałtu są zależne od rodzaju przychodu? Jeśli nie, koniecznie wypróbuj nasz kalkulator. Wpisz kod PKD lub rodzaj działalności wg PKD, a dowiesz się, jaka stawka będzie Cię obowiązywała. W przypadku, gdy zakres działalności wyklucza wybór ryczałtu – również Cię o tym poinformujemy.