ikona autora

dr Maciej Madziński

Praktyk z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania strategicznego i cyfrowych transformacjach organizacji współpracujący zarówno ze środowiskiem biznesowym, jak i akademickim.

Trener, wykładowca akademicki, mentor przyszłych liderów. Prowadzi wykłady i warsztaty na studiach MBA, szkolenia otwarte, zajęcia na studiach dyplomowych i podyplomowych, w tym strategiczne projekty doradcze na studiach MBA w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.
 

Wspiera również firmy w kreacji i egzekucji strategii, wykorzystując przy tym narzędzia zarządzania projektami. Praktyk biznesu: był m.in. Dyrektorem Zarządzającym ds. Cyfrowej Transformacji i Funkcji Wsparcia w KROSS S.A., członkiem rady nadzorczej, a kolejno wiceprezesem ESCOLA S.A oraz Dyrektorem Operacyjnym w Akademii Leona Koźmińskiego. W 2020 roku uzyskał tytuł doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości pt.: „Zarządzanie projektami w turkusowych organizacjach”. Dysertacja poświęcona jest działaniu przedsiębiorstw samoorganizujących się.

Publikacje autora